PE vrecia na balenie

voľne ložené vrecia | rolo vrecia | blokované vrecia

PE vrecia na balenie - voľne ložené, rolo, blokované

Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame vo vysokej a stabilnej kvalite PE  vrecia, ktoré majú široké uplatnenie v obalovom priemysle. Ponúkame ich ako LDPE (igelitové) alebo HDPE (mikroténové) vrecia a to vo viacerých prevedeniach – voľne ložené, rolo alebo blokované. HDPE vrecia sú pevnejšie a majú väčšiu tepelnú odolnosť a pri tej istej pevnosti je postačujúca polovičná hrúbka, čím výrazne menej zaťažujú prírodu. PE vrecia na balenie štandardne dodávame balené v pevných a kvalitných papierových kartónoch.

PE vrecia vyrábame s nasledovnými úpravami: transparentné alebo farebné, s mikroperforáciou, antistatické, UV stabilizované, zdrsnené, nehorľavé, antikorózne, s ionizáciou  alebo s potlačou do 6 farieb.

PE vrecia a výstelky na balenie potravín

Sú určené na balenie potravín, vyrábajú sa z primárneho materiálu a majú certifikát o ich vhodnosti pre priamy styk s potravinami. V potravinárskom priemysle sa využívajú najmä ako výstelky pri spracovaní a výrobe mrazenej zeleniny, mrazeného pečiva, mäsa a rýb. Taktiež sú vhodné pre segment HORECA (odvetvie hotelov, reštaurácií a gastronómie). Firma má zavedený a udržiavaný systém HACCP (Hazard analysis and critical control points), systém správnej výrobnej praxe a sledovateľnosti výroby.

PE vrecia na balenie v nepotravinárskom priemysle

Tieto vrecia sa používajú v najrozličnejších oblastiach priemyslu, kde sa nevyžaduje kontakt s potravinami. Ide najmä o balenie pre automobilový priemysel, balenie v drevospracujúcom, chemickom alebo plastikárskom priemysle, pre poľnohospodárstvo a podobne.

PE vrecia na balenie vo farmaceutickom priemysle

Vďaka použitým surovinám, systému kvality vo výrobe a čistote prevádzky vieme ponúknuť i vrecia pre manipulačné balenie vo farmaceutickom priemysle. Ide hlavne o priemyselné balenie chemikálií pre farmaceutický priemysel a nástrojov a liečiv pre zdravotníctvo. Naša firma obstála vo všetkých odberateľských auditoch našich zákazníkov z tohto segmentu.

VCI antikorózne vrecia na balenie kovových výrobkov

VCI vrecia sú určené na balenie a ochranu kovových produktov v strojárskom, hutníckom a automobilovom priemysle. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu zabraňujú korodovaniu kovových produktov počas skladovania a prepravy. Predávame ich pod vlastnou značkou Novacorr.

PE vrecia na balenie peliet s potlačou

Tieto vrecia sú určené na balenie vykurovacích peliet. Vyrábajú sa z dlhoročne otestovanej receptúry a s kvalitnou výraznou potlačou. Vrecia vyrábame v neklznom alebo zdrsnenom prevedení, aby zabalené palety boli stabilné a pevné.

PE vrecia na balenie zeleniny a ovocia s potlačou

Tieto vrecia sú určené na maloobchodné (retailové) balenie zemiakov, jabĺk, mrkvy, šalátov, hrozna a iných druhov ovocia a zeleniny. Dodávajú sa na rolkách alebo blokované, samozrejmá je viacfarebná potlač a ich vhodnosť pre priamy styk s potravinami.

PE paletizačné vrecia na balenie paliet

Paletizačné vrecia sa používajú na balenie celých paliet s tovarom. Paletizačné vrece sa pri balení zahreje a následne schladí, vďaka čomu sa zmrští a pevne zabalí paletu. Zabezpečí tak ochranu produktu a bezpečnú manipuláciu a prepravu paliet.