Blog

Naše články

Podporujeme boj proti plytvaniu potravinami

V rámci našej spoločenskej zodpovednosti a podpory udržateľného rozvoja sme sa rozhodli zapojiť do boja proti plytvaniu potravinami prostredníctvom spolupráce s občianskym združením Free food (www.free-food.sk), ktoré sa zaoberá témou plytvania potravinami na Slovensku.

EY Technologický podnikateľ roka 2017

Spoločnosť Novplasta vyrába fólie, či odpadové vrecia. Za rok 2017 zvíťazila v súťaži EY Technologický podnikateľ roka

Bežný zákazník sa s ich výrobkami stretne len zriedkavo. Sústreďujú sa skôr na výrobu priemyselných fólií a vriec. Aj preto ich zákazníkmi sú väčšinou priemyselné firmy. Špeciálne vrecia dodávajú napr. pre mesto Berlín, dánskym priemyselným podnikom, nemeckým, belgickým, holandským nemocniciam, ale aj švajčiarskej armáde či sieti reštaurácií McDonald´s. Fólie dodávajú pre košický U. S. Steel, či významným nadnárodným farmaceutickým spoločnostiam a pre balenie v automobilovom priemysle. Slovenská spoločnosť Novplasta je EY Technologickým podnikateľom roka v súťaži EY Podnikateľ roka.

Novplasta podporuje letné podujatia

Formou poskytnutia našich odpadových vriec, príp. iných výrobkov, sa každoročne snažíme podporiť viaceré lokálne podujatia. Počas letného obdobia sa organizuje veľké množstvo festivalov, mestských či obecných slávností, dobrovoľníckych akcií, súťaží a tento rok tomu nebolo inak. Rozhodli sme sa viaceré z nich podporiť a prostredníctvom našich výrobkov propagovať firmu.

Záleží nám na životnom prostredí

Mnohých zákazníkov, ale aj okoloidúcich, zaujme množstvo ovocných stromov, ktoré máme v areáli. Tradíciu výsadby ovocných stromov a krov začal budovať zakladateľ spoločnosti Novplasta, s.r.o. – Ing. Jakub Novák, ktorý sa dodnes snaží udržiavať a rozširovať túto svoju záľubu. Od jari do neskorej jesene nás stromy tešia svojou farebnosťou a najmä každoročnou úrodou.

Najčastejšie využitie LDPE fólií

Naši klienti najčastejšie využívajú LDPE fólie v poľnohospodárstve, priemysle a stavebníctve.

PE fólie a zákazníci

Chcete pre vašu firmu len to najlepšie? Je pre vás spokojný zákazník dôležitý? Verný a spokojný zákazník je nad zlato. Tento výrok je azda najdôležitejší pre každého podnikateľa. Aby vaša firma prosperovala, je dôležité dbať na bezchybné, bezpečné a spoľahlivé balenie tovaru a jeho doručenie k zákazníkovi alebo spotrebiteľovi. Bezpečne uschovaný materiál dokáže zabezpečiť zákazníkovi spokojnosť.