Blog

Naše články

Záleží nám na životnom prostredí

Mnohých zákazníkov, ale aj okoloidúcich, zaujme množstvo ovocných stromov, ktoré máme v areáli. Tradíciu výsadby ovocných stromov a krov začal budovať zakladateľ spoločnosti Novplasta, s.r.o. – Ing. Jakub Novák, ktorý sa dodnes snaží udržiavať a rozširovať túto svoju záľubu. Od jari do neskorej jesene nás stromy tešia svojou farebnosťou a najmä každoročnou úrodou.

Novplasta podporuje letné podujatia

Formou poskytnutia našich odpadových vriec, príp. iných výrobkov, sa každoročne snažíme podporiť viaceré lokálne podujatia. Počas letného obdobia sa organizuje veľké množstvo festivalov, mestských či obecných slávností, dobrovoľníckych akcií, súťaží a tento rok tomu nebolo inak. Rozhodli sme sa viaceré z nich podporiť a prostredníctvom našich výrobkov propagovať firmu.

Najčastejšie využitie LDPE fólií

Naši klienti najčastejšie využívajú LDPE fólie v poľnohospodárstve, priemysle a stavebníctve.

PE fólie a zákazníci

Chcete pre vašu firmu len to najlepšie? Je pre vás spokojný zákazník dôležitý? Verný a spokojný zákazník je nad zlato. Tento výrok je azda najdôležitejší pre každého podnikateľa. Aby vaša firma prosperovala, je dôležité dbať na bezchybné, bezpečné a spoľahlivé balenie tovaru a jeho doručenie k zákazníkovi alebo spotrebiteľovi. Bezpečne uschovaný materiál dokáže zabezpečiť zákazníkovi spokojnosť.